Характеристики:
- Матеріал каркасу: Сталь
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Вага: 1.8 кг
- Колір хакі
- Матеріал конструкції: Метал / тканина
- Розміри: 33 х 39 х 38 см
- Габарити упаковки: 50 х 5 х 49 см
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 6 місяців
- Країна-виробник товару: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Ширина стільця | 330 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Ширина крісла, см | 40 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Артикул | 4820211100605HAKI |
| Гарантія, місія | 6 |
| Країна виробництва | Україна |
| До того ж шукають | похідний стілець |
| Глибина крісла, см | 33 |
| Ширина сидіння, см | 28 |
| Висота складеного стільця, см | 40 |
| Материал обивки | оксфорд 600D + ПВХ |
| Висота крісла, см | 30 |
| Глибина складеного стільця, см | 6 |
| Глибина сидіння, см | 29 |
| Наявність спинки | Немає |
| Цвет обивки | Хакі |
| Ширина складеного стільця, см | 49 |
| Діаметр труб каркаса, мм | 25 |
| Мoдель | NR-25 Хаки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 611 ₴



