Характеристики:
- Матеріал каркасу: Пластик
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Вага: 4 кг
- Колір: сірий
- Гарантія: 6 місяців
- Країна-виробник товару: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1140 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 |
| Ширина крісла, см | 50 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Колір каркасу | Сірий |
| Артикул | 4820211101145 |
| Гарантія, місія | 6 |
| Країна виробництва | Україна |
| Висота складеного стільця, см | 114 |
| Материал обивки | пластик |
| Висота крісла, см | 85 |
| Глибина складеного стільця, см | 8 |
| Наявність спинки | Да |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина складеного стільця, см | 50 |
| Діаметр труб каркаса, мм | 22 |
| Мoдель | ТЕ-1842 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 781 ₴



