Переносне кемпінгове ліжко Naturehike NH20JJ009 надзвичайно легка та досить просто збирається завдяки міцній системі алюмінієвого каркаса 7075. Верхнє покриття, повітропроникне, має захист від поту. На такому ліжку комфортно відпочивати на природі.
Важливою перевагою моделі є можливість регулювання висоти ліжка від 18 до 38 см. Ця модель може витримувати навантаження до 150 кг, тобто на ліжку можуть розміщуватися 2 особи. Система фіксації добре продумана, спеціально розроблена для розтягування поверхні тканини для комфортного використання. Отже, кожен зможе відрегулювати ступінь натягу тканини для забезпечення необхідної амортизації.
Naturehike NH20JJ009 має досить велику корисну площу — 190x65 см. Таке ліжко дуже просто складається. Завдяки наявності всіх фіксувальних елементів процес складання займе мінімум часу. Для транспортування є спеціальний чохол, який дасть змогу безпечно перевозити складане ліжко в будь-яке місце.
Характеристики:
Важливою перевагою моделі є можливість регулювання висоти ліжка від 18 до 38 см. Ця модель може витримувати навантаження до 150 кг, тобто на ліжку можуть розміщуватися 2 особи. Система фіксації добре продумана, спеціально розроблена для розтягування поверхні тканини для комфортного використання. Отже, кожен зможе відрегулювати ступінь натягу тканини для забезпечення необхідної амортизації.
Naturehike NH20JJ009 має досить велику корисну площу — 190x65 см. Таке ліжко дуже просто складається. Завдяки наявності всіх фіксувальних елементів процес складання займе мінімум часу. Для транспортування є спеціальний чохол, який дасть змогу безпечно перевозити складане ліжко в будь-яке місце.
Характеристики:
- Потовщений кронштейн з алюмінієвого сплаву, безпечний і стабільний
- Покриття з поліестеру, стійке до розривів, зручне та повітропроникне
- Може витримувати навантаження до 150 кг
- Підходить для кемпінгу просто неба
- Розмір у розкладеному вигляді: 190x65x38/18 см
- Розмір у складеному вигляді: 55x19 см
- Вага становить 3,19 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 3.19 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Розміри | 190 x 65 x 38/18 см |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Артикул | 6927595747728 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Материал обивки | тканина |
| Мoдель | NH20JJ009 Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 944 ₴


