Популярний кемпінговий стіл для невеликої компанії, який швидко та легко розкладається і збирається.
Надійність, міцність і довговічність цієї моделі забезпечується надійною системою фіксації конструкції в декількох точках.
Хрестоподібний каркас із додатковими фіксаторами робить цей стіл дуже стійким.
Складана «гармошкою» стільниця та складаний каркас столика виготовлені з легкого та міцного алюмінію.
Стіл зручно складається в компактний чохол із двома відділеннями (для каркаса та для стільниці), забезпечений ручкою для перенесення.
Особливості:
- модель підвищеної міцності та стійкості.
- на відміну від багатьох столів із такою конструкцією стільниці, елементи стільниці TRF-064 з'єднані між собою не гумкою, а скріплені за периметром особливої системи сполучних елементів у формі "пластиків петель" на гвинтах.
- стільниця вкладається й кріпиться на три широкі поперечні перекладини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Тип | Складаний |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри | 120 x 60 x 70 см |
| Артикул | TRF-064 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Мoдель | з алюмінієвою стільницею 120x60x70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 998 ₴










