Спальний мішок моделі L150 Upgraded для активного відпочинку та туристичної діяльності. Різні варіанти кольору на вибір. Спальник зробить ваше перебування на природі комфортнішим. Виріб легко очищається, його можна прати в машинці. Ергономічний, м'який, приємний до тіла спальник зручно застібається. Він розрахований на одну дорослу людину.
Розміри спального мішка: 190х75 сантиметрів. Компактно складається, легко зберігати та транспортувати. У складеному вигляді габарити становлять 15х38 сантиметрів. Важить модель 850 грамів. Матеріали в складі виробу: епонж (тканина), бавовна (підкладка), холофайбер (наповнювач).
Температура комфорту для застосування цього спальника досягає 13 градусів тепла за Цельсієм. Нижня межа оптимальної температури становить 7 градусів за Цельсієм. Температура екстремальна для застосування — 4 градуси нижче за нуль. Тканина добре пропускає повітря, перебувати в такому спальному мішку буде досить затишно.
Характеристики:
- спальний мішок для використання в туристичній діяльності, активному відпочинку
- різні кольори на вибір користувача
- зручний
- ергономічний
- добре пропускає повітря
- легко очищається
- габарити моделі: 190*75 сантиметрів
- у складеному вигляді розміри: 15*38 сантиметрів
- важить 850 грамів
- температура оптимальна: +13 градусів
- нижня межа оптимальної температури: +7 градусів
- температура екстремальна: -4 градуси
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вага | 850 г |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -4 °С |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Бавовна |
| Розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Довжина | 190 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 13 град. |
| Нижня температура комфорту | 7 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | укривало |
| Розмір | 190 х 75 см |
| Зовнішній матеріал | эпонж |
| Артикул | 6927595767443 |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | , що є |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура мінімальна | 13 °C |
| Ширина (згорнутий) | 38 см |
| Внутрішній матеріал | бавовна |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -4/7/13 |
| Щільність утеплювача | 80 г/м2 |
| Діаметр (згорнутий) | 15 см |
| Молния | правая |
| Температура комфорту | 1 °C |
| Мoдель | L150 NH20MSD05 Pink |
- Ціна: 1 300 ₴






