Килимок виготовлений із високоякісного матеріалу та ідеально підходить для повсякденної експлуатації. Може використовуватися як мата для туризму, пікніка, занять фітнесом і прекрасно підійде для пляжу. Він професійний, комфортний, легкий і зручний. Для зручності експлуатації та зберігання килимка в комплекті йдуть дві гумки.
Характеристики:
- Матеріал: спінений поліетилен
- Колір: сірий
- Температурний режим: від -60 °C до +80 °C
- Розміри: 1800 х 600 х 10 мм
- Щільність, кг/м3: 25
- Кількість шарів: одношаровий
- Термін придатності: необмежений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | універсальні |
| Розміри | 180 х 60 х 1 см |
| Артикул | 16-076-IS |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 10 х 1800 х 600 мм Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴






