Килимок-сидіння чудово підійде для пікніка на природі та сімейного відпочинку біля багаття. Вона легка та зручна, має чудові теплоізолювальні характеристики, що унеможливлює ризик переохолодження від перебування на землі. Виготовлена з високоякісних матеріалів та ідеально підходить для щоденної експлуатації.
Сидіння двошарове та додатково має відбивне покриття. Має підвищену теплоізоляцію, чудово підійде для байдарочників, човників, а також мисливців і туристів.
Підходить як для професіоналів, так і для прихильників активного відпочинку. Комфортна для сидіння в екстремальних умовах, на жорстких, холодних і вологих поверхнях.
Характеристики:
- Матеріал: спінений поліетилен
- Колір: сірий
- Покриття: лавсан
- Температурний режим: від -60 °C до +80 °C
- Розміри: 350 х 265 х 25 мм
- Щільність: кг/м3: 25
- Кількість шарів: двошарове
- Примітка: застібка-фастекс і гумка
- Термін придатності: необмежений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16-070-IS |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 25 мм р.M 350 х 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴






