Характеристики:
- Матеріал: пластик, алюміній
- Джерело світла: світлодіоди XPG2, 2 червоні світлодіоди SMD
- Живлення: вбудована акумуляторна батарея ємністю 1200 мА·год (USВ-кабель у комплекті)
- Порт заряджання: micro USB 5 В/1 А
- Номінальна напруга: 3.7 В
- Час заряджання: 2-3 години
- Індикатор заряджання: з індикацією закінчення заряду. .
Під час заряджання індикатор світиться червоним, коли заряджання завершене — зеленим
Регулювання світлової пучки: обертанням кільця фокусування лінзи на 360°
Водостійкість: IPX4
Ударостійкість: забезпечується у разі падіння з висоти до 1 м
Розмір лампи: 65×35×45 мм
Маса ліхтаря: 74г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 3.7 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Вага | 74 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 35 мм |
| Тип | налебний |
| Джерело світла | XP-G2 Cree |
| Артикул | 5390251 |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор |
| Захист | ваганпроникний, ударний |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | компактні |
| Клас захисту | IPX4 |
| Вилучає падіння з висоти до | 1 м |
| Мoдель | LED 300 Лм 1200 мА·год із сенсором і фокусуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴










