Тільки в нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення коштів у разі отримання неякісних товарів упродовж 14 днів!

Разом дешевше! При покупці комплектом знижка на рем набір - 50%

Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна-виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
- Серія: PavilloTM
- Тип серії: Aeroluxe
- Серія: кемпінг
- Колір: синій
Розмір:
Кількість місць: 2-місний
Розмір: 152 х 203
Розмір габаритний: 152 x 203 x 22
Внутрішня будова:
- Максимальне навантаження: 199 кг
- Надійність конструкції: I-BeamTM: одношаровий ПВХ
- Фіксація конструкції: чашкова, вертикально-колоноподібна
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.25 мм
- Товщина покриття: 0.10
Серія: Класичний: Bestway
Комплектація: Базовий
- Насос для накачування: необхідно докупити 68612
- Клапан: клапан 2 в 1
- Клапан (артикул): Клапан «2 в 1» Intex 10651 для надувних матраців, ліжок, крісел
- Ремонтний набір для надувних матраців та басейнів, виробів із ПВХ Фіксатор (клей + 2 прозорі латки 9*9 см)
Сумка для зберігання: є
Паковання: повноколірна коробка
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність паковання, заводський брак.
Споживальнику: З огляду на специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕВООЗМОЖНА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 199 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 199 кг |
| Фіксація конструкції | чашкова, вертикально-колоновидна |
| Надійність конструкції | I-Beam™:одношаровий ПВХ |
| Клапан | клапан 2 в 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 074 ₴










