
Надувний матрац Інтекс Intex 64765 Двомісний з ремнабором 152 х 203 х 25 см з двома подушками і насосом
1 212 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тільки у нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення коштів у разі отримання неякісного товару, протягом 14 днів!
Разом дешевше! При покупці комплектом знижка на рем набір - 50%

Основні характеристики:
Кількість місць: 2 місний
Розміри:
- Ширина 152 см
- Довжина 203 см
- Висота 25 см
Максимальне навантаження: 273 кг

Виробник: Intex
Країна виробник: Китай
Продукт: Надувний матрац
Серія:
Серія: Dura-Beam™ класична
Тип серії: Classic Downy
Серія: стандарт
Колір синій

Надійність конструкції: Fiber-Tech™; 1000 волокон
Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
Матеріал: матеріал ПВХ
Покриття: флок
Щільність матеріалу: 0.3 мм
Товщина покриття: 0.15

Комплектація:
Серія: Класичний Intex
Комплектація: Насос, 2 подушки
- Насос для накачування: зовнішній ручний насос
- Насос для накачування (артикул): Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
- Подушка: 2 подушки
- Клапан: силіконовий клапан
- Клапан (артикул): Клапан силіконовий широкий Intex 62151 для надувної продукції
- Сумка для зберігання: немає у комплекті: необхідно докупити Intex 44408
- Ремонтний набір для надувних матраців та басейнів, виробів із ПВХ Фіксатор (клей + 2 прозорі латки 9*9 см)
Упаковка: повнокольорова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Фіксація конструкції | поздовжня, вертикально-балкова |
| Надійність конструкції | Fiber-Tech™;1000 волокон |
| Клапан | силіконовий клапан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212 ₴








