Сушарка для столових приборів Snips привабливого дизайну допоможе підтримувати охайність вашої кухні. Циліндрична ємність великої місткості укомплектована знімною перегородкою на 6 секцій різної висоти, що забезпечує практичну організацію різних типів столових приборів. Перегородка має спеціальні отвори, що запобігають затриманню вологи, запобігши утворенню цвілі або неприємних запахів.
Виріб підходить для миття та дезінфекції в посудомийній машині.
Сушарка для столових приборів Snips — екологічно чистий продукт, виготовлений із переробленого пластику, який також підлягає повторному вторинному переробленню.
Бренд сушарки Snips забезпечує якісну сировину, виробничі системи останнього покоління й багаторазові тестування — це гарантія того, що продукт, виготовлений для щоденного використання, слугуватиме довго.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Комплектація | • циліндрична ємність • внутрішня перегородка |
| Особливості | • зручна компактна конструкція • розділяється на 6 секцій внутрішньою знімною перегородкою • підходить для миття в посудомийній машині |
| Розмір упаковки | 18х17х18 см |
| Гарантія | 14 календ. дн |
| Форма | Циліндрична |
| Висота | 165 |
| Тип | сушарка-органайзер для столового приладдя |
| Тип сушіння | Настільна |
| Вага | 250 г |
| Цвет изделия | біло-сірий |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 16x17x16,5 см |
- Ціна: 260 ₴







