
Набір меблів Keter Emily Patio set з подушками графіт
13 500 ₴
- В наявності
- Код: 8711245148250
Міцний та зручний Набір меблів Keter Emily Patio set з подушками у стильному кольорі графіт призначений для облаштування будь-якого відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, веранди, внутрішнього дворику та багато іншого.
Також завдячуючи своїй практичній комплектації набір може бути використаний у якості меблів для лоджиї або кафе. До складу входять 2 комфортні крісла, укомплектовані подушками, диванчик та кавовий столик.
Завдяки якості використаних матеріалів виріб поєднує чудову функціональність та ергономічний дизайн. Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт. Меблі не піддаються ржавінню та гниттю завдяки неметалічній рамі.
Матеріал комплекту включає водонепроникну обробку, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не вигорає й не тьмяніє. Набір меблів Keter Emily Patio set захоплює витонченою сітчастою обробкою та міцною і легкою у догляді конструкцією з пластику, що має високу зносостійкість.
Монтаж набору займає мінімум часу і не потребує жодних інструментів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Крісло, Диван, Стіл |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | графіт |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Комплектація | • крісла — 2 шт. • диван • подушки — 3 шт. • столик |
| Переваги | • ергономічний дизайн • стильна поверхня • подушки в комплекті • легке встановлення • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді |
| Розмір упаковки | 130х80х47 см |
| Гарантія | 24 мес. |
| Вага з упаковкою | 25,5 кг |
| Матеріал набору | поліпропілен |
| Максимальне навантаження на крісло | 110 кг |
| Максимальне навантаження на стіл | на центр — 50 кг; на край — 20 кг |
| Розмір крісла (ДхШхВ) | 64х68х75 см |
| Розмір столу (ДхШхВ) | 65х47х42 см |
| Вага набору | 19,4 кг |
| Висота сидіння крісла | 36 см |
| Розмір дивана (ДхШхВ) | 111х68х75 см |
- Ціна: 13 500 ₴









