Універсальний трисезонний туристичний спальник широкого діапазону застосування на сучасному мікроволоконному утеплювачі T-loft — весна, прохолодне літо, осінь, зима з невисокими мінусовими температурами, високогір'я та північ у літній сезон. Чудове рішення для спортивного пішохідного та гірського туризму, технічного альпінізму, осінньої риболовлі або полювання. Детально опрацьована конструкція спальника, анатомічний крій, foot-box. Compact — укорочена та звужена версія, розрахована на жінок, підлітків і невисоких чоловіків.
В експедиційному спальнику Tramp Fjord використовується мікроволоконний утеплювач T-loft. T-loft належить до нового покоління синтетичних утеплювачів, що працюють за принципом натурального пуху (аналог утеплювачів PrimaLoft, BHB micro). Супертонкі нитки двох різних конфігурацій (спіралеподібні та прямі), оброблені синтетичним полімером, з'єднані випадковим чином, наближають фактуру та термоізолювальний ефект матеріалу до властивостей натурального пуху. Добре відновлюється після стиснення. Гіпоалергенний. Зберігає тепло навіть у вологому стані.
Особливості:
- блискавка з двома подвійними замками та основним зипер-пулером поліпшеної конструкції
- анатомічний капюшон з утеплювальним валиком периметром
- зберігає тепло комір з утяжкою 360 градусів
- утеплювальна планка вздовж блискавки
- об'ємна 3D форма спального мішка для максимального збереження тепла та комфортного сну
- анатомічно розширена зона для ніг 3D Footbox. Нижня частина спальника має спеціальну трапецієподібну форму, яка створює простір для ваших ніг, забезпечуючи їх вільне розміщення в природному положенні, забезпечуючи більший комфорт під час сну, а також більше збереження тепла.
- поліпшена система захисту від закушування тканини блискавкою
- сітчаста кишенька для документів усередині спальника
- маленька кишенька для дрібниць на коміровій застібці
- кишеня для подушки в капюшоні
- можливість зістебнути спальники з правою і лівою блискавкою
- петлі для підвішування
- якісний компресійний мішок
- модель доступна у 2 паростках: regular і compact
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вага | 1200 г |
| Особливості спальника | Внутрішня кишеню спальника, Анатомічний капюшон, Компресійний мішок, Можливість стягування |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -20 °С |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Матеріал верху | Нейлон |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 200 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 0 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | кокон |
| Наповнювач | T-loft |
| Розмір | 200 x 80/50 cм |
| Зовнішній матеріал | нейлон 300T |
| Артикул | UTRS-049R-R |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | внутрішня кишеня для документів, можливість зістібання двох спальників, капюшон |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура мінімальна | -20 °C |
| Ширина (згорнутий) | 35 см |
| Внутрішній матеріал | нейлон 210T |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -20/0/- |
| Щільність утеплювача | 2x100 г/м2 |
| Діаметр (згорнутий) | 19.5 см |
| Молния | правая |
| Температура комфорту | 0 °C |
| Мoдель | Fjord Regular Orange/Grey R |
- Ціна: 2 851 ₴










