Набір сигналізаторів Sams Fish SF24199 — мрія будь-якого рибалки. Завдяки цим невеликим пристроям ви не проґавите жодного клювання. Постачається в компактному транспортувальному кейсі, що захищає сигналізатори від пошкоджень та інших впливів . Під час транспортування та зберігання. .
До набору входять чотири сигналізатори та пейджер. Живлення сигналізаторів . і пейджера від батарейок типу &ldquo.АААА&rdquo. 1.5 В. .
Настроювання сигналізаторів мають можливість коригувати тональність і гучність, включно з беззвучним режимом, а також регулювати чутливість. Обладнані знімними протиштормовими тримачами, що дає змогу утримувати вудлище під час поривів вітру. Є роз'єм 2.5 мм для під'єднання електронних свингерів. .Також на пристроях розташована . лінійка світлодіодів, що показують напрямок клювання (від берега/до берега). Під час вимкнення настроювання сигналізатора зберігаються.
Пейджер має режим вібрації й набір світлодіодів, що реагують .на поклевку. .
Корпус сигналізаторів і пейджера запобігає потраплянню вологи під час дощу або туману. Якісний пластик збереже належний зовнішній вигляд виробів. Кейс тримає форму, всередині наповнений піноматеріалом.
.
Характеристики:
- Тип: . Набір сигналізаторів.
- Сигналізатор вологозахищений: так.
- Матеріал: метал, пластик.
- Світлова та звукова індикація клювання.
- Розміри (ДхШхВ): 32х21х5 см.
- Знімні штормові обмежувачі. . .
- Кнопка вмик./вимк. кольорової підсвітки на сигналізаторах. .
- Кнопки керування і вмик./вимк. на кожному пристрої. .
- Індикатор напрямку клювання. .
- Режим без звуку та вібро (нічний режим). .
- Регулювання рівня гучності та тональності. .
- Живлення пейджера та сигналізатора: батарейки .тип ААА. .
- Кольори підсвітки сигналізаторів: червоний, жовтий, зелений, синій.
- Колір: чорний.
.
Комплектація:
- Сигналізатор: 4 шт.. .
- Пейджер. .
- Кейс. .
.
*Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. .
.
.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sams Fish |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Тип сигналізації | Акустична, Оптична, Вібрація |
| Вага огрузки поплавця | 4+1 |
| Особливості | Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Кейс для транспортування, Роз'єм для підключення свінгера |
| Стан | Новий |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Гарантія | 14 днів |
| EAN | - |
| Доставка/Оплата | Відсилання великогабаритних товарів і товарів вартістю до 200 грн. здійснюється за передоплатою в частковому або повному об'ємі. Термін доставки 2 робочих днів |
| Вологозахист | Да |
| Радіус дії | 150 |
| Живлення пейджера та сигналізатора | батарейки тип ААА |
| Штормові обмежувачі | знімні |
| Кольори підсвічування сигналізаторів | червоний, жовтий, зелений, синій |
- Ціна: 3 401 ₴



