Спальний мішок Totem Woodcock L (TTS-001.12 L) — вдосконалений літній спальний мішок, який може використовуватися як ковдра. Використовується високоякісний утеплювач, що забезпечує прекрасну термоізоляцію.
У спальнику використані легкі надійні матеріали та якісний м'який утеплювач, який має гарні теплоізоляційні характеристики та забезпечує максимальне збереження тепла.
Волокна особливої структури не пропускають воду та не насичують вологу, а під час намокання надалі виконують зігрівальну функцію.
Спальник чудово переносить стиснення в компресійному чохлі та стояків до зношування. Зовнішній матеріал має підвищену міцність, а внутрішній є м'яким і тактильно приємним, не викликає алергії.
Особливості:
- конструкція типу «ковдра».
- Використовується надійна двостороння змійка.
- Є захист від закушування тканини бігунком блискавки.
- Передбачені ліві та праві блискавки (можливість з'єднувати спальники разом).
- Компресійний чохол у комплекті.
Якщо вам необхідний комфортний і легкий спальний мішок для літнього відпочинку та походів, то варто купити спальний мішок Totem Woodcock L — практичну, якісну та зручну модель для використання за температури не нижчої від 0 °C.
Спальний мішечок (спΩльник) — предмет похідного побуту, призначений для відпочинку та сну. Конструкція спального мішка забезпечує кращу ізоляцію від холоду, ніж звичайне укривало, а також додаткову амортизацію.
Для кращої теплоізоляції й амортизації зазвичай укладається на килимок. Використовується туристами, альпіністами, спелеологами та іншими мешканцями в похідних умовах людьми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра |
| Розташування блискавки спальника | З двох боків |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Особливості спальника | Компресійний мішок, Можливість стягування, Спальник-ковдра |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | 0 °С |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 73 см |
| Довжина | 190 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 14 град. |
| Нижня температура комфорту | 0 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | укривало |
| Розмір | 190 х 73 см |
| Зовнішній матеріал | полиэстер 170T |
| Артикул | UTTS-001-L |
| Підходить для | дорослих |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | недорогі |
| Температура мінімальна | 0 °C |
| Ширина (згорнутий) | 32 см |
| Внутрішній матеріал | полиэстер 170T |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | 0/+10/+14 |
| Температура максимальна | +14 °C |
| Діаметр (згорнутий) | 19 см |
| Молния | двостороння |
| Температура комфорту | +10 °C |
| Мoдель | Woodcock L |
- Ціна: 701 ₴

