Характеристики:
- двошаровий намет
- вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою
- два вентиляційні клапани
- Всі шви проклеєні
- ідеальна для простих походів у весняну, літню та осінню пору
- Кількість місць: 2
- Вага намету: 2,05 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна |
| Колір | Пісочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.05 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 170 см |
| Висота | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Розміри упаковки | 14 x 52 x 13 см |
| Місткість | двомісні |
| Артикул | TTT-013/TTT-021 |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Розміри спального місця | 120 x 210 x 110 см |
| Зовнішній тент | поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм ст. |
| Розміри зовнішні | 170 x 210 x 110 см |
| Наявність тамбура | Да |
| Внутрішній намет | полиэстер |
| Мoдель | Trek |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴

