Характеристики:
- Матеріал каркасу: Сталь
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Вага: 3.5 кг
- Колір сірий
- Гарантія: 6 місяців
- Країна-виробник товару: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Ширина крісла, см | 92 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Артикул | 4820211100629BLUEG |
| Гарантія, місія | 6 |
| Країна виробництва | Україна |
| Глибина крісла, см | 50 |
| Ширина сидіння, см | 60 |
| Материал обивки | оксфорд 600D + ПУ |
| Висота крісла, см | 100 |
| Глибина сидіння, см | 50 |
| Цвет обивки | Сірий |
| Діаметр труб каркаса, мм | 16 |
| Ширина складеного крісла, см | 30 |
| Технічне обладнання | підсклянник |
| Висота складеного крісла, см | 90 |
| Глибина складеного крісла, см | 30 |
| Мoдель | NR-35 Рибак Трофей Blue/Grey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 772 ₴






