Olvia від Skif Outdoor — це зручний туристичний намет, розрахований на 2 осіб. Її відмітна риса — автоматичне розкриття. Більше не потрібно вручну збирати її, досить просто дістати з чохла. Верхня частина виготовлена зі щільного поліестеру 190T з рівнем вологозахисту 3000 мм ст. і забезпечить надійну ізоляцію від вітру та дощу. Для додаткового захисту всі шви проклеєні.
Підлога виконана з міцного поліестеру 190T. Вхід/вихід і вентиляційні вікна обладнані додатковим захистом із москітної сітки.
Матеріал каркаса — міцне скловолокно. Усередині модель обладнана великою кишенею для предметів першої потреби, а також кріпленням для ліхтарика під стелею.
Для зручного транспортування та зберігання в комплекті йде чохол. Стане невіддільним супутником під час будь-якої вилазки на природу. .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Тунель |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Внутрішні кишені |
| Колір | Оливковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 235 см |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | трисезонні |
| Каркас | фиберглас |
| Розміри упаковки | 82x10х10 см |
| Місткість | двомісні |
| Артикул | SOTOLV |
| Підлога | 190T Polyester PU 10 000 mm |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Розміри спального місця | 100 x 240 x 100 см |
| Зовнішній тент | 100% поліестер 190T 4000 мм |
| Розміри зовнішні | 235х140х100 см |
| Наявність тамбура | Немає |
| Внутрішній намет | 100% поліестер 190T 4000 мм |
| Мoдель | Olvia Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 571 ₴




