
Санки-слайдер Prosperplast Sporty сині
1 065 ₴
- В наявності
- Код: 5905197379708
Санки-слайдер Prosperplast Sporty у яскравому синьому кольорі подарують вашій дитині безліч вражень та емоцій, забезпечивши комфортний і захопливий швидкісний спуск по сніжній гірці.
Санчата виготовлені з міцного пластику, що стійкий до низьких температур. Вдало профільована форма забезпечує комфорт використання та стабільність під час ковзання. Дві бічні ручки передбачають додаткове зчеплення й дозволять краще контролювати санки під час спуску. Невелика вага та наявність мотузки-тягача у моделі Санки-слайдер Prosperplast Sporty дозволяють дітям самостійно транспортувати виріб та піднімати санчата на гору. Відсутність гострих країв робить санчата повністю безпечними для дітей.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби для зимових розваг, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Переваги | • ергономічна форма • 2 зручні бічні ручки • мотузка-тягач із ручкою • якісний зносостійкий матеріал • брак гострих країв • невелика вага |
| Розмір упаковки | 61х46х14 см |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Вага в упаковці | 1,7 кг |
| Матеріал санок | поліпропілен |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 58х43х11 см |
| Тип | Крижанка |
| Матеріал | Пластик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Мотузка |
| Стан | Нове |
| Маса | 1.2 г |
| Висота | 11.0 |
| Ширина | 43.0 |
| Максимальне навантаження | 50.0 |
| Кількість місць | 1 |
| Довжина | 58.0 |
- Ціна: 1 065 ₴


