
Лавка складна Time Eco ТЕ-1846 графіт 1,8 м
2 595 ₴
- В наявності
- Код: 4820211101602
Лавка складна Time Eco ТЕ-1846, 1,8 м у практичному кольорі графіт ідеально підійде поціновувачам мінімалістичного дизайну та функціональності. Виріб призначений для облаштування будь-якого відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, парків, веранди, заходів просто неба, дачного відпочинку, туризму та багато іншого.
Високоякісний пластик, з якого виготовлене сидіння, а також сталеві труби каркасу забезпечують стабільність, зносостійкість та довговічність лавки. Текстура поверхні, стилізована під деревину, додає особливої витонченості виробу і легко піддається миттю й чищенню. Також матеріал сидіння включає водонепроникну обробку і є стійким до УФ-випромінювання — колір не вигорає й не тьмяніє.
Завдяки складаній конструкції та наявності практичної ручки Лавку Time Eco ТЕ-1846 легко транспортувати і зберігати - вона займає зовсім небагато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Графіт |
| Тип | Лавка без спинки |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Переваги | • поверхня стилізована під дерево • міцний погодостійкий пластик • складана конструкція • легкість у догляді |
| Розмір упаковки | 93х30х9 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Каркас | сталь із порошковим покриттям; Ø19х1мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Тип туристичної меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина стільця | 180 мм |
| Глибина стільця | 280 мм |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 180х28х43 см |
| Матеріал сидіння лавки | пластик HDPE; 4,0 см |
| Колір лавки | сидіння — графіт; каркас — чорний |
| Розмір у складеному вигляді (ДхШхВ) | 90х28х8 см |
| Максимальне навантаження на виріб | 300 кг |
| Вага паковання | 8,5 кг |
| Максимальне навантаження | 300.0 |
| Довжина | 1800.0 |
| Висота сидіння | 430 |
- Ціна: 2 595 ₴




