Оригінальна складана дорожня склянка, яка надовго зберігає початкову температуру гарячих і холодних напоїв. Виріб виготовлений із високоякісного харчового пластику, що вирізняється стійкістю до деформації та механічних пошкоджень.
Матеріал є антибактеріальним, легко очищається від забруднень, не вбирає сторонні запахи та смаки. Високоміцна кришка щільно прилягає до склянки, що підсилює термоізоляцію.
Стакан можна легко скласти за допомогою шнура, виробленого у формі петлі, прикріпити до рюкзака, сумки, до брелока для ключів, що дасть йому завжди бути під рукою. Яскравий колір допоможе не загубитися виробу серед багажу.
Розміри:
- Розмір у складеному вигляді: 8 х 2 см
- Розмір у розкладеному вигляді: 7,5 х 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип посуду | Кружка |
| Матеріал | Силікон |
| Об`єм | 180 мл |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ручка | Немає |
| Кришка | Є |
| Колір | Помаранчевий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.18 л |
| Артикул | UTRC-083-orange |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Silicone 180ml Orange |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴




