Великий розкладний стіл Time Eco ТЕ-1841, сірий, з максимальним навантаженням до 50 кілограмів. Каркас виготовлений із високоміцної сталі, обробленої антикорозійними засобами, стільниця — з пластику HDPE.
Цей стіл особливо підійде для великих сімей або компаній для поїздок на природу або як садові меблі. Для переміщення або зберігання стіл компактно збирається в кейс розмірами 62х62х9 см — це дає змогу помістити його в багажник більшості автомобілів.
У розкладеному вигляді стільниця має розміри 120х60 см і дає змогу розмістити дуже велику кількість продуктів сумарною вагою до 50 кг.
Процес розбирання та зворотного складання відбувається за кілька хвилин і не вимагає професійних навичок або спеціальних інструментів.
Основні характеристики:
- Комплектація: стіл
- Каркас: сталь
- Стільниця: пластик HDPE
- Колір: графіт імітація деревини
Розміри столу в розкладеному вигляді:
- Довжина столу: 120 см.
- Ширина стола: 60 см.
- Висота столу: 74 см.
Розміри столу в складеному вигляді:
- Ширина в складеному вигляді: 62 см.
- Глибина в складеному вигляді: 62 см.
- Висота в складеному вигляді: 9 см.
- Товщина стільниці: 3,5 см.
- Діаметр перерізу каркаса: 25*10 мм.
- Максимальне навантаження: 50 кг.
- Вага: 8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 8 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 620 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 620 мм |
| Висота в складеному вигляді | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип | Складаний |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Розміри | 120 х 60 х 74 см |
| Розміри у складеному вигляді | 62 х 62 х 9 см |
| Артикул | 4820211101152 |
| Гарантія, місія | 24 |
| Країна виробництва | Україна |
| Мoдель | ТЕ-1841 |
- Ціна: 4 030 ₴




