Характеристики:
- Тип — ручний
- джерело світла — XPG 5W
- дальність світлового потоку — 150 м
- яскравість — 300 люменів
- елементи живлення — 18650, Li-Ion
- вага — 91 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Світловий потік | 300 лм |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | індикатор низького заряду, ремінець на руку, загартоване скло |
| Ширина | 23 мм |
| Тип | Ручний |
| Джерело світла | XPG 5W |
| Артикул | TLF-T14B |
| Елементи живлення | 18650, Li-Ion |
| Захист | ваганпроникний |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Яскравість | 300 люмен |
| дальність світлового потоку | 150 м |
| Режими | максимальний, стробоскоп |
| До того ж шукають | компактні, недорогі |
| Кількість режимів яскравості | 2 |
| Клас захисту | IP44 |
| Вилучає падіння з висоти до | 1 м |
| Мoдель | 300Lm 5000K Blac |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

