Характеристики:
- Тип: для напоїв
- Об'єм — 0,5 л
- матеріал корпусу — неіржавка сталь
- матеріал колби — неіржавка сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Салатний |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Well Done |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.5 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 6.5 х 24.5 см |
| Артикул | WD-7025G |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип горловини | класична |
| Збереження холоду | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | 0, 5 л Light Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴


