Спальний мішок Terra Incognita Pharaon EVO 300 blue — високотехнічна та вдосконалена серія комфортних спальних мішків анатомічної конструкції типу "кокон". Додаткова блискавка в ногах дає змогу трансформувати спальний мішок у повноцінну ковдру, а також комфортніше використовувати з'єднані спальники (L+R). Використовується для піших походів, високогірного туризму й альпінізму. Система, що перешкоджає защемленню блискавки, вдосконалена додатковим пластиковим елементом.
Наповнювач HollowCore — наповнювач для спальників зі 100% поліестерових волокон. Має високу термоізолювальну здатність, швидко сохне, гіпоалергенний. 210T Micro Polyester — легка, м'яка, шовковиста на дотик тканина з максимальними для своєї ваги міцності та високою повітропроникною здатністю. Використовується в спальних мішках як внутрішній матеріал.
Особливості:
Спальний мішок Terra Incognita Pharaon EVO 300 blue — ультрасучасна серія спальних мішків анатомічної конструкції типу "кокон" для вимогливих користувачів, яким потрібні за мінімальної ваги та об'єму гарні термоізоляційні властивості.
Наповнювач HollowCore — наповнювач для спальників зі 100% поліестерових волокон. Має високу термоізолювальну здатність, швидко сохне, гіпоалергенний. 210T Micro Polyester — легка, м'яка, шовковиста на дотик тканина з максимальними для своєї ваги міцності та високою повітропроникною здатністю. Використовується в спальних мішках як внутрішній матеріал.
Особливості:
- блискавка з двома двосторонніми замками.
- фосфорелювальний елемент на замку блискавки "GLOW ZIP PULL".
- анатомічний каптур.
- утеплювальний комір.
- утеплювальна планка під блискавкою із захистом від защемлення.
- внутрішня кишеня для документів.
- клапан для захисту блискавки від розстібання.
- петлі для чіпляння.
- компресійне паковання.
Спальний мішок Terra Incognita Pharaon EVO 300 blue — ультрасучасна серія спальних мішків анатомічної конструкції типу "кокон" для вимогливих користувачів, яким потрібні за мінімальної ваги та об'єму гарні термоізоляційні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Зима |
| Особливості спальника | Внутрішня кишеню спальника, Подвійна блискавка, Анатомічний капюшон, Компресійний мішок |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 230 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 20 град. |
| Нижня температура комфорту | -12 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | кокон |
| Наповнювач | HollowCore |
| Розмір | 230 х 80 х 55 см |
| Зовнішній матеріал | поліестер 210T |
| Артикул | 4823081501855 |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | капюшон, утеплений комір |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Україна |
| Температура мінімальна | -12 °C |
| Ширина (згорнутий) | 38 см |
| Внутрішній матеріал | фліс |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -12/-5/+20 |
| Температура максимальна | +20 °C |
| Щільність утеплювача | 150 г/м2 |
| Діаметр (згорнутий) | 23 см |
| Молния | ліва |
| Температура комфорту | -5 °C |
| Мoдель | Pharaon EVO 300 L blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 513 ₴



