Продукція Zojirushi — це не тільки харчові термоконтейнери та термоса, це — ультрасучасні технології, висока якість і дизайн.
Компанія завжди прагне йти на крок попереду, щоб покупець мав можливість купити термоси Zojirushi та отримати комфортний, якісний і сучасний виріб.
Компанія й у майбутньому планує не зупинятися на досягнутому та з кожним роком розвиватися і випускати все нову та нову продукцію, що робить життя комфортнішим.
Термос ZOJIRUSHI SJ-JS08BA 0.8 літра — модель термоса втілює в собі все найкраще з азійських традицій — дивовижний дизайн і сучасні технології.
Сталевий корпус містить у собі вакуумну ізоляцію, що зберігає вміст гарячим або холодним.
Зручна кришка мінімізує втрату температури під час наливання напою завдяки малому отвору в ній.
Верхня кришка термоса слугує чашкою.
Внутрішнє покриття колби забезпечує довговічне використання термоса, захищаючи його від впливу напоїв.
Особливості:
- Вакуумна колба з неіржавкої сталі, зсередини покрита тефлоновим покриттям, що дає змогу легко відмити колбу від жирних речовин.
- Температура води 82 °C/6 годин (за температури довкілля 20 °C). 7 °C/6 годин (за температури довкілля 20 °C).
- Клавіша подавання/парамент води.
- Об'єм: 0,8 літра.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.8 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина горловини | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.8 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 250 x 80 мм |
| Діаметр горловини | 40 мм |
| Артикул | 1678.04.35 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Збереження холоду | 4-7 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 95-80 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Мoдель | SJ-JS08BA 0.8L black |
- Ціна: 1 700 ₴




