Це серія термосів із колбою з неіржавкої сталі. Ідеальний варіант для поїздок на дачу, виїздів на природу, риболовлю або полювання. Серія містить різні за об'ємом і кольором варіації, які припадуть до смаку навіть найвибагливішим покупцям. Міцність і легкість у поєднанні з чудовими показниками збереження температури, як завжди, відповідають високій планці, встановленій .компанією Zojirushi.
Завдяки прагненню компанії до інновацій і розвитку, у термосах вдалося зменшити вакуумний проміжок у металевій колбі від стандартних 2 мм до 1 мм. Стінки колби зроблено з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дало змогу зробити термоса легшим і компактнішим, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Внутрішня частина колби має спеціальне покриття, стійке до нальоту та запаху (Non-Stick Coating). Це є однією з найважливіших переваг і переваг не тільки цієї серії термосів, а й усієї продукції компанії Zojirushi. . Завдяки цьому покриттю вміст не контактує безпосередньо з металом, зберігаючи природний смак і корисні властивості.
Особлива конструкція дає змогу налити дуже акуратно й без бризок Ваші напої. Все дуже легко розбирається для промивання. Тож ви не відчуватимете суп у вашому чаї.
Усі ущільнювачі виготовлені з каучуку, а не із силікону, як у більшості наявних на ринку термосів, що неабияк подовжує їх термін експлуатації, а отже, і термін життя самого термоса.
Компактні та зручні, термоса цієї серії добре підходять для походів і пікніків, не тривалих виїздів на риболовлю.
Харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-EAE призначений для підтримки в гарячому або холодному стані перших або других страв. Супи, борщі, каші, всілякі рагу, холодні закуски або десерти, інші смаколики багато годин збережуть свою свіжість, аромат і корисні властивості завдяки фірмовій технології виробництва металевих колб.
Всередині — тефлонове покриття, що не абсорбує запахи та легко очищається від жиру та різного роду нальотів. Кришка-корка обладнана спеціальною системою, що забезпечує гідро- та термогерметизацію внутрішнього простору.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Ширина горловини | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.5 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 152 x 92 мм |
| Діаметр горловини | 63 мм |
| Артикул | 1678.03.48 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Тип горловини | Широка |
| Збереження тепла | 95-63.8 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | 5 л Steel, харчовий SW-EAE50XA 0 |
- Ціна: 1 540 ₴



