Серія термосів із колбою з неіржавкої сталі. Ідеальний варіант для поїздок на дачу, виїздів на природу, риболовлю або полювання. Міцність і легкість у поєднанні з прекрасними показниками збереження температури.
Характеристики:
- Вакуумний проміжок у металевій колбідалися зменшити стандартних 2 мм до 1 мм. Стінки колби виготовлені з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дало змогу зробити термоса легшим і компактнішим, без шкоди можливостям зберігати температуру.
- Внутрішня частина колби всієї продукції Zojirushi має спеціальне покриття, стійке до нальоту та запаху (Non-Stick Coating). Завдяки цьому вміст не контактує безпосередньо з металом, зберігаючи природний смак і корисні властивості.
- Клапан кришки — це кнопкова конструкція, з високоякісних матеріалів. Одна кнопка відкриває термос, а друга закриває. Конструкція зроблена так, що під час закриття термоса з відкритим клапаном він закривається автоматично. Особлива конструкція дає змогу наливати Ваші напої акуратно й без бризок. Все дуже легко розбирається для промивання.
- Усі ущільнювачі виготовлені з каучуку, а не із силікону, як у більшості наявних на ринку термосів, що неабияк подовжує їх термін експлуатації, а отже, і термін життя самого термоса.
- Широка шийка колби термоса полегшує догляд за виробом. Завдяки цьому в термос можна покласти шматочки льоду, щоб якомога довше зберегти холодним напій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Ширина горловини | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 1 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 105 x 90 x 265 мм |
| Діаметр горловини | 50 мм |
| Артикул | 1678.03.02 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Тип горловини | класична |
| Збереження холоду | 4-8 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 95-79 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | SJ-TG10AA 1 л синий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 009 ₴





