Харчові термоконтейнери ZOJIRUSHI SW-EAE виготовлені з неіржавкої сталі та здатні зберегти продукти та напої гарячими або холодними впродовж декількох годин.
Кришка ущільнена, що сприяє кращій термоізоляції та мінімізації витікань.
Термоконтейнери серії SW-EAE мають підвищений об'єм. У них із легкістю можна зберігати гарячі страви, супи, вівсяні пластівці, холодні десерти й багато іншого.
Характеристики:
- Діаметр горловини: 63 мм. . Завдяки широкому горлечку термоконтейнер легко заповнювати, а також можна їсти прямо з нього.
- Заощадження тепла, С: 95-63.8 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C)
- Розміри, ДхШхВ: 92х92х152 мм .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Ширина горловини | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.75 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 181 x 100 мм |
| Діаметр горловини | 69 мм |
| Артикул | 1678.04.58 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Тип горловини | Широка |
| Збереження тепла | 95-68 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | харчовий SW-FCE75TD 0.75 л Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴

