
Рюкзак туристичний Highlander Scorpion Gearslinger 12L Coyote Tan (TT191-CT) (929713)
1 847 ₴
- Немає в наявності
- Код: 642200-01
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
- Тип — рюкзак
- Сфера застосування — тактичний
- Стать — чоловіча, жіноча
- Об'єм — 12 л
- Матеріал — поліестер (Polyester)
- Колір зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 12 л |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість лямок | 2 |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | водовідштовхувальний матеріал, сумісний із питною системою |
| Обсяг | 12 л |
| Вид | рюкзак |
| Глибина | 12 см |
| Спинка | м'яка |
| Артикул | 929713 |
| Підлога | жіночий, чоловічий |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество отсеков | 1 |
| Застібки та замки | молния |
| Сфера застосування | тактичний |
| Додаткові кріплення | для захисного спорядження |
| Тип вентиляції спини | вентиляція спини |
| Відділення | для ноутбука |
| Діагональ ноутбука | до 13" |
| Мoдель | Scorpion Gearslinger 12L Coyote Tan (TT191-CT) |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 847 ₴









