Спальник "Terra Incognita Alaska 450 .(L)" зелений . розроблений українським брендом Terra Incognita з використанням найсучасніших технологій і з акцентом на теплоізоляційні властивості та зручну конструкцію.
Буде комфортним для гірських експедицій і зимових поїздок (комфортна температура спальника -19 °C, критична -32 °C).
Зовнішній шар відштовхує вологу та швидко сохне, а наповнювач поєднує в собі гарну теплоізоляцію з невеликою вагою.
Модель універсальна для чоловіків і жінок.
Спальний мішок "Terra IncognitaAlaska 450 .(L)" зелений . з анатомічною формою "кокон" розкладається в повноцінну ковдру завдяки додатковій блискавці в ногах.
Завдяки цій самій блискавці два спальні мішки з правим і лівим замком з'єднувати ще комфортніше.
Спальник має анатомічний капюшон з утепленим коміром і вдосконалену систему блискавок, які не защеплюють спальник.
Особливості спальника "Terra Incognita Alaska 450":
- Склянка-кокон трансформується в повноцінне укривало
- додатковий замок у ногах
- зручне з'єднання двох спальників (L+R)
- блискавка з двосторонніми замками та утепленою планкою від затягування спальника
- спеціальний клапан із додатковим пластиковим елементом на блискавці для захисту від затягування й розстібання
- світловідбивний елемент GLOW ZIP PULL на змійці
- внутрішня кишеня для документів
- петлі ддя підвішування
- анатомічний капюшон з утепленим коміром
- компресійний мішок
- температура: min -32°C, comfort -19°C, max + 10°C
210T Polyester Rip Stop, CIRE — зовнішній поліестерний шар спальника.
Легкий і м'який, але водночас дуже міцний і стійкий до розрізів і розривів.
Не піддається впливу вологи, швидко сохне.
280T Micro Polyester — внутрішній шар спальника.
М'який, приємний на дотик поліестерний матеріал.
Витримує велике навантаження, має повітропроникні властивості.
HollowCore 7 — наповнювач для спальника, 100% поліестер.
Високі термоізоляційні властивості забезпечують волокна з трубчастою структурою.
Завдяки силіконізованим волокнам наповнювач м'який, легко та рівномірно розправляється на всій площі.
Не алергенний, швидко сохне та зберігає свої властивості навіть за підвищеної вологості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Зима |
| Особливості спальника | Анатомічний капюшон, Внутрішня кишеню спальника, Спальник-ковдра, Можливість стягування |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -32 °С |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 220 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 10 град. |
| Нижня температура комфорту | -18 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | кокон |
| Розмір | 220×80/50 см |
| Зовнішній матеріал | поліестер 210T |
| Артикул | 4823081504566 |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | капюшон, утеплений комір |
| Гарантія, місія | 6 |
| Країна виробництва | Україна |
| Температура мінімальна | -32 °C |
| Ширина (згорнутий) | 45 см |
| Внутрішній матеріал | полиэстер 280T |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -32/-18/+10 |
| Температура максимальна | +10 °C |
| Діаметр (згорнутий) | 30 см |
| Молния | ліва |
| Температура комфорту | -18 °C |
| Мoдель | Alaska 450 (L) зелений |
- Ціна: 4 391 ₴

