Компанія Tefal — провідний виробник посуду з антипригарним покриттям і світовий лідер із виробництва скороварок, кухонних електроприладів, приладів із приготування їжі та напоїв, прасок і ваг.
Tefal прагне до розуміння потреб споживачів і постійного внесення інноваційних рішень.
В історії компанії Tefal . Простежуються яскраві сторінки винахідницьких та інноваційних ідей світового масштабу.
Термос Tefal Senator — практичний супутник у поїздках, в офісі або на прогулянці. .
Чи то гарячий чай, чи то кава, чи то все-таки прохолодний, що вгамовує спрагу, фруктовий сік — термос збереже температуру гарячого напою до 12 годин, холодного — до 24 годин.
Особливості Tefal Senator:
- Високоякісна неіржавка сталь. Корпус термоса виготовлений із неіржавкої сталі 18/10 найвищої якості.
- Захист від падінь. Двостінна вакуумна колба з неіржавкої сталі 18/10 не розіб'ється у разі падіння.
- 100% герметичность. Термос на 100% герметичний завдяки корку, що щільно загвинчується, із запатентованим клапаном Safe Lock.
- Стильний і практичний термос із кухлем для гарячих і холодних напоїв. Клапан дає змогу наливати рідину, не знімаючи пробки. Термос можна без побоювання перевертати або класти на бік. Кришка може використовуватися як чашка.
- Беріть термос з улюбленими гарячими або холодними напоями в подорож. Термос зберігає тепло 12 годин, а холод — 24 години.
- Гігієнічність. Конструкція розбирається й підходить для миття в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.5 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 235 x 75 мм |
| Артикул | K3063214 |
| Гарантія, місія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип горловини | класична |
| Збереження холоду | 24 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | SENATOR VF 0.5L silver |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923 ₴






