Характеристики:
- Тип: для напоїв
- Об'єм — 2.5 л
- Матеріал корпусу — неіржавка сталь, пластик, силікон
- Матеріал колби — сталь
- Вага — 1.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 2.5 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Оливковий |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 2.5 л |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь, пластик, силікон |
| Розміри | 430 х 130 х 130 мм |
| Діаметр горловини | 60 мм |
| Артикул | TRC-141-olive |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип горловини | Широка |
| Збереження тепла | 87° (6 ч), 77° (12 ч), 64° (24 ч) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | 5 л Olive, Travel Line 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴










