Характеристики:
- Надлегкий компактний рюкзак об'ємом 22 л.
- Можливо скласти в компактну кишеню, мінімізувавши займаний об'єм.
- Універсальна конструкція призначена для зручної експлуатації як у подорожі, так і для використання в міських умовах.
- Має три кишені на "блискавці" для дрібниць і дві сітчасті бічні кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 22 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 210T Nylon Rip Stop |
| Особливості | бокові кишені |
| Обсяг | 22 л |
| Вид | рюкзак |
| Спинка | м'яка |
| Артикул | 4823081505556 |
| Підлога | жіночий, чоловічий |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество отсеков | 3 |
| Застібки та замки | молния |
| Сфера застосування | для пішого та гірського туризму |
| Мoдель | Maksi 22 Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴



