Характеристики:
- Тип: харчовий
- Об'єм — 0.6 л
- Матеріал корпусу — неіржавка сталь
- Матеріал колби — неіржавка сталь
- Вага — 516 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.6 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Зелений |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Виробник | Well Done |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.6 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 10.5 х 15.5 см |
| Артикул | WD-7016G |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип горловини | Широка |
| Збереження холоду | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | 0, 6 л Light Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴


