Біла термокухоль із неіржавкої сталі (18/10) заввишки 11,4 см і має об'єм 350 мл.
Здатна зберігати температуру гарячого напою впродовж трьох годин, а холодного — упродовж дев'яти годин.
Не містить бісфенолу А (BPA). Не рекомендується мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 350 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 3 годин |
| Час збереження холоду | 9 годин |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина з урахуванням ручки | 60 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кухоль |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обсяг | 350 мл |
| Розміри | 114 х 60 мм |
| Артикул | AR2635MMB |
| Гарантія, місія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Вид термокружки | кухоль |
| Мoдель | Compact Mug 350 мл Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴




