
Фонарь National Geographic Iluminos Stripe 300 lm + 90 Lm USB Rechargeable (930158)
1 439 ₴
- Немає в наявності
- Код: 560933-01
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
- Тип — налобний
- Джерело світла — LED
- Яскравість — 390 люменів
- Елементи живлення — вбудований акумулятор
- Вага — 69 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National Geographic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума |
| Світловий потік | 390 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Режим SOS |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Пилостійкий, Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Вага | 69 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | USB-кабель у комплекті, кріплення на голову |
| Ширина | 160 мм |
| Тип | налебний |
| Джерело світла | LED |
| Артикул | 930158 |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор |
| Захист | вологонепроникний, пиловідштовхувальні, ударостійкий |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Яскравість | 390 люменів |
| Безперервна робота | 4 г |
| Режими | максимальний, SOS- режим, середній |
| До того ж шукають | компактні |
| Кількість режимів яскравості | 3 |
| Мoдель | Iluminos Stripe 300 lm + 90 Lm USB Rechargeable |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴







