Характеристики:
- Тип: харчовий
- Об'єм — 0.8 л
- Матеріал корпусу — неіржавка сталь
- Матеріал колби — неіржавка сталь
- Вага — 0.534 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.8 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.8 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 190 x 97 мм |
| Артикул | TRC-132-black |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип горловини | Широка |
| Збереження холоду | 24 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 24 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | з широким горлом в чохлі 0.8 л Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴

