Пити гарячу каву або чай завжди приємніше, ніж охололий. Адже зазвичай саме температура дає змогу розкритися аромату та смаковими якостями. Та й посуд для цього бажано підібрати з особливим дизайном.
Купуючи фірмовий термостакан DeLonghi The Adventurer у нашому магазині, ви отримуєте унікальний аксесуар, по суті — мінітермос. У нього можна набрати до 350 мл гарячого напою, щоб, наприклад, взяти із собою на вулицю, де стоїть міцний зимовий мороз і потягувати улюблену каву.
Насправді не кип'ятити ж його заново кожні п'ять хвилин? Властивості довготривалого збереження температури наділяють цю склянку подвійні товсті стінки пластикового корпусу та подвійне дно.
Причому сам посуд не покривається конденсатом, не нагрівається. Її можна спокійно тримати голими руками без ризику обпектися. Верхня відкидна кришка виготовлена із силікону, який під час контакту з водою не виділяє шкідливих речовин. Вага порожньої склянки також не надто велика.
Після використання мити термостакан DeLonghi The Adventurer можна навіть під краном або в посудомийній машині, як будь-який інший.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Пластик |
| Об`єм | 300 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Матеріал кришки | Силікон |
| Колір | Бежевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина з урахуванням ручки | 90 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кухоль із кришкою |
| Обсяг | 0.35 л |
| Розміри | 150 x 90 x 90 мм |
| Артикул | DLSC056 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Вид термокружки | стакан |
| Мoдель | The Adventurer 300 мл |
- Ціна: 378 ₴




