Спальний мішок призначений для відпочинку або сну людини під час подорожей поза населеними пунктів. Властивості спальника дають змогу людині зберегти більше тепла та не замерзнути під час холодної ночі. Також спальні мішки мають гарну амортизацію, яку можна поліпшити ще більше, підклавши під спальник спеціальний килимок. Спальний мішок можна розташувати як на відкритому повітрі, так і в наметі — залежно від температури повітря.
Terra Incognita Asleep 400 dark blue — це багатофункціональний спальний мішок, який ідеально підходить для сімейного відпочинку, туристів, які подорожують з авто. Розстібається й розкладається як ковдра — можна використовувати як дно намету. Ковдра можна використовувати як укривало в домашніх умовах або в автомобілі. Дуже легко збирається й розбирається.
Спальний мішок зроблений із нового, легкого матеріалу, рекомендований сезон для використання зима/весна/літо-осінь, можна використовувати в умовах із високою вологістю. Ця модель продумана до дрібниць, що забезпечує комфортний ночівлі під час подорожі.
Завдяки розширеній нижній частині, ви завжди зможете ночувати зручно та комфортно. За потреби розкладається в ковдру. Система, що перешкоджає защемленню блискавки, вдосконалена додатковим пластиковим елементом. Удосконалена система з'єднання спальників (L + R) завдяки додатковій блискавці.
Особливості моделі:
Внутрішній матеріал
T/C (Trevira/Cotton) Fleece — сумішева поліестерова тканина в поєднанні з бавовною. Менш щільна та м'якша, ніж просто бавовняна тканина. Приємна та м'яка на дотик, менше вбирає вологу та швидше сохне.
Зовнішній матеріал
Легкий і м'який поліестеровий матеріал 210T Polyester Rip Stop, CIRE. Не сприйнятливі до вологи, швидко сохне. Підвищена опірність розрізам завдяки вплетенню міцніших ниток за технологією Rip Stop. Застосовується для виготовлення внутрішніх наметів і як зовнішній матеріал спальних мішків.
Наповнювач
Наповнювач для спальників HollowCore утворений зі 100% поліестерових волокон. Завдяки їхній трубчастій конструкції, наповнювач HollowCore має високу термоізолювальну здатність, навіть у разі підвищеної вологості, швидко висихає й не алергічний. Силіконізація волокон забезпечує м'якість, гнучкість і швидкість заповнення простору відділів спального мішка.
Terra Incognita Asleep 400 dark blue — це багатофункціональний спальний мішок, який ідеально підходить для сімейного відпочинку, туристів, які подорожують з авто. Розстібається й розкладається як ковдра — можна використовувати як дно намету. Ковдра можна використовувати як укривало в домашніх умовах або в автомобілі. Дуже легко збирається й розбирається.
Спальний мішок зроблений із нового, легкого матеріалу, рекомендований сезон для використання зима/весна/літо-осінь, можна використовувати в умовах із високою вологістю. Ця модель продумана до дрібниць, що забезпечує комфортний ночівлі під час подорожі.
Завдяки розширеній нижній частині, ви завжди зможете ночувати зручно та комфортно. За потреби розкладається в ковдру. Система, що перешкоджає защемленню блискавки, вдосконалена додатковим пластиковим елементом. Удосконалена система з'єднання спальників (L + R) завдяки додатковій блискавці.
Особливості моделі:
- блискавка з двома двосторонніми замками
- фосфоресцювальний елемент на замку блискавки "GLOW ZIP PULL"
- анатомічний капюшон
- утеплювальний комір
- утеплювальна планка під блискавкою із захистом від защемлення
- внутрішня кишеня для документів
- клапан для захисту блискавки від розстібання
- петлі для підвішування
- компресійне паковання
Внутрішній матеріал
T/C (Trevira/Cotton) Fleece — сумішева поліестерова тканина в поєднанні з бавовною. Менш щільна та м'якша, ніж просто бавовняна тканина. Приємна та м'яка на дотик, менше вбирає вологу та швидше сохне.
Зовнішній матеріал
Легкий і м'який поліестеровий матеріал 210T Polyester Rip Stop, CIRE. Не сприйнятливі до вологи, швидко сохне. Підвищена опірність розрізам завдяки вплетенню міцніших ниток за технологією Rip Stop. Застосовується для виготовлення внутрішніх наметів і як зовнішній матеріал спальних мішків.
Наповнювач
Наповнювач для спальників HollowCore утворений зі 100% поліестерових волокон. Завдяки їхній трубчастій конструкції, наповнювач HollowCore має високу термоізолювальну здатність, навіть у разі підвищеної вологості, швидко висихає й не алергічний. Силіконізація волокон забезпечує м'якість, гнучкість і швидкість заповнення простору відділів спального мішка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Особливості спальника | Внутрішня кишеню спальника, Анатомічний капюшон, Компресійний мішок, Спальник-ковдра |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -15 °С |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 190 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 17 град. |
| Нижня температура комфорту | -9 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | укривало |
| Розмір | 190 х 80 х 30 см |
| Зовнішній матеріал | полиэстер |
| Артикул | 4823081502210 |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | внутрішня кишеня для документів, капюшон |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Україна |
| Температура мінімальна | -15 °C |
| Ширина (згорнутий) | 38 см |
| Внутрішній матеріал | фліс |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -15/-9/+17 |
| Температура максимальна | +17 °C |
| Щільність утеплювача | 200 г/м2 |
| Діаметр (згорнутий) | 26 см |
| Молния | ліва |
| Температура комфорту | -9 °C |
| Мoдель | Asleep 400 L dark blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 124 ₴

