Кемпінгове ліжко Easy Camp Moonlight Bed Grey (480069) розкладається і складається за лічені секунди, що спрощує його транспортування. Ця похідна розкладачка ідеально підходить для кемпінгу, пікніків, фестивалів і спортивних заходів. Ця модель виготовлена з високоякісного поліестеру, а рама являє собою міцну сталеву конструкцію.
Особливості:- PFC Free — використання у виробничих процесах тільки екологічно чистих матеріалів, що не містять перфторованих і поліфторованих сполук, які застосовуються для додання тканині водовідштовхувальних властивостей, але дуже шкідливі для довкілля середовища та організму людини.
- Легкий та зручний для транспортування.
- Чохол для зберігання й перенесення йде в комплекті.
- Максимальне навантаження — 110 кг
- Бренд Easy Camp
- Тип Розкладачки
- Розміри 190 х 64,5/72,5 x 40,5 см
- Вага 6,5 кг
- Максимальне навантаження 110 кг
- Материал конструкции Polyester PVC coated, 100% polyester
- Матеріал каркаса Сталь
- Колір Pacific Blue
- Комплектація Ліжко, чохол
- Габарити паковання 95 х 18 х 10 см
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренда Данія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 645 мм |
| Висота | 405 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Розміри | 190 х 64.5/72.5 x 40.5 см |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Колір каркасу | Сірий |
| Артикул | 929223 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | недорогі |
| Материал обивки | полиэстер |
| Цвет обивки | Синій |
| Мoдель | Pampas Folding Bed Pacific Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴


