Термоконтейнер (термос для їжі) Zojirushi SL-XE20AD являє собою функціональне пристосування для перенесення повноцінного обіду. Воно складається з декількох ємностей для супу, другої страви та закуски, причому ці контейнери можна запросто розігріти в мікрохвильовій печі. Водночас пристрій дуже компактний, тож Ви легко можете взяти його на роботу, у подорож, дачу або риболовлю.
Контейнер для супу та кришка, контейнер для другої страви та кришка мають антибактеріальне покриття "Ag+", що містить іони срібла, що неабияк зменшує ймовірність розвитку шкідливих бактерій.
Усередині колби з покриттям із тефлону розміщені 3 контейнери об'ємом 0.40, 0.28 і 0.79 літра. Контейнери можна без побоювання гріти в мікрохвильовій печі, що додатково підвищує комфорт використання. Матеріал контейнерів гіпоалергенний поліпропілен, а кришки контейнерів зроблені із силікону.
Також до набору входять палички в спеціальному пеналі, який кріпиться на корпус термоса.
Температура гарячої рідини в термосі через 6 год: 72 °C
- Орієнтовне значення для повністю заповненого термоса за початкової температури рідини в термосі 95 °C і температури навколишнього повітря 20 °C.
- Об'єм: 1.45 л
Об'єм окремих контейнерів
- для супу: 0.28 л
- для другої страви: 0.79 л
- для закуски: 0.40 л
Розігрів у мікрохвильовій печі контейнерів із їжею
контейнери, що входять до комплекту, для їжі виготовлені з пластику, стійкого до мікрохвильового випромінювання. Ви можете наповнити контейнери продуктами з холодильника, швидко розігріти їх у мікрохвильовій печі та помістити в термос.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 2 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Кількість відділень для їжі | 3 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 2 л |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь, пластик |
| Розміри | 150x135x235 мм |
| Артикул | 1678.04.60 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Збереження тепла | 71C/6 годин (за температури довкілля 20C) |
| Мoдель | Харчовий SL-XE20AD Black |
- Ціна: 2 744 ₴


