Термочашка ARDESTO Metallic виготовлена в ергономічному дизайні з високоякісної неіржавкої сталі. Механізм відкривання термочашки — зручна кришка-засувка. Об'єм становить 450 мл. Термочашка зберігає температуру гарячого напою 8 год, холодного — 16 год. Не містить BPA. Не рекомендується мити в посудомийній машині.
Характеристики:
- Розміри (ШхВхГ), мм: 85 х 205 х 85.
- Габарити в пакованні (ВхШхГ), см: 21 x 9 x 9.
- Вага в упаковці, кг: 0.345.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 450 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 16 годин |
| Колір | Синій |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина з урахуванням ручки | 85 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Чашка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обсяг | 0.45 л |
| Розміри | 20.5x8.5 см |
| Артикул | AR2645GM |
| Гарантія, місія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Вид термокружки | кухоль |
| Мoдель | Metallic 450 мл Синя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴




