Газовий пальник Kovea CAMP-1 Plus KB-1608 . — це оновлений варіант широковідомого пальника Camp-1.
Потужний і надійний пальник із п'єзопідпалом Kovea CAMP-1 Plus KB-1608 розрахований на роботи за низьких температур.
Система попереднього підігрівання газу сприяє повнішому його згорянню й стабільнішому горінню полум'я, що робить пальник CAMP-1 Plus KB-1608 ідеальною моделлю для використання в зимових умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOVEA |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Номінальна потужність | 1920 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 129 мм |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 129 х 96 мм |
| Тип палива | Газ |
| Потужність | 1920 Вт |
| Артикул | 8809361211962 |
| Додатково | п'єзопідпал |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Кількість конфорок | 1 |
| Мoдель | CAMP-1 Plus KB-1608 |
| П'єзорозиг | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 818 ₴









