Terra Incognita Mountain 65 green / gray — це практичний туристичний рюкзак, який призначений для багатоденних гірських походів та експедицій.
Приємні дрібниці:
Приємні дрібниці:
- підвісна система СR
- повністю вентильована спина
- анатомічна посилена конструкція вентильованого поясного ременя з кишенями
- анатомічна конструкція вентильованих плечових лямок, регульована за висотою
- грудне стягування
- фронтальна об'ємна кишеня
- внутрішня кишеня Н2О та спеціальний клапан для питної системи
- компресійні бічні ремені збільшеної довжини
- петлі для льодового спорядження й палиць
- знімний клапан із внутрішньою кишенею для документів, великим верхнім відділенням з органайзером і карабіном для ключів
- пам'ятка з сигналами допомоги, вшита в клапан
- дві нижні бічні кишені із сітки
- нижній вхід і перегородка на "блискавці"
- посилене дно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 65 л |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Вентиляція спини | Піна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості рюкзака | Грудна стяжка, Висновок питної системи, Анатомічна конструкція, Кріплення для лиж/сноуборда, Посилене дно, Кріплення для трекінгових палиць |
| Колір | Оливковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 62 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | бокові кишені |
| Обсяг | 65 л |
| Каркас | дві паралельно алюмінієві пластини |
| Вид | рюкзак |
| Спинка | каркасна |
| Артикул | 4823081500285 |
| Підлога | жіночий, чоловічий |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Україна |
| Количество отсеков | 1 |
| Застібки та замки | мотузка-затяжка, блискавка |
| Фіксація | бічна стяжка рюкзака, грудна стяжка, поясна стяжка |
| Сфера застосування | для пішого та гірського туризму, для екстремальних умов |
| Додаткові кріплення | для трекінгових палиць, для лиж |
| Тип вентиляції спини | вентиляція спини |
| Відділення | для питної системи |
| Мoдель | Mountain 65 green / gray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 280 ₴


