Highlander Forces Loader Rucksack 44L HMTC (NRT044-HC) — надійний тактичний рюкзак, призначений для використання в найсуворіших умовах. Модель виготовлена з міцного водостійкого поліестеру 1000D XTP, має фастекси Duraflex і самовідновлювальні блискавки No10. Все це гарантує, що цей рюкзак витримає тривалу експлуатацію. Вентильована спинка та регульований поясний ремінь розподіляють навантаження і мають м'які підкладки, щоб забезпечити комфорт під час багатоденного носіння. Крім кількох внутрішніх відділень, модель має систему кріплень MOLLE й амортизаційний шнур зверху, тому Ви можете оптимізувати рюкзак для перенесення всього необхідного спорядження під час коротких виходів.
Особливості:
- Durable — міцна тканина 1000D XTP, аксесуари Duraflex і блискавки No10 роблять цей рюкзак довговічним у суворих умовах.
- Stable Load — цей рюкзак зручний і безпечний для носіння, з м'якою спинкою Airmesh, м'якими плечовими лямками та регульованим поясним ременем.
- Waterproof — водостійке покриття XTP гарантує, що цей рюкзак добре функціонує під сильним дощем і у вологих умовах.
- Adaptable — крім великого основного відділення й об'ємних бічних кишень, цей рюкзак має систему кріплень MOLLE для фіксації спорядження, а також сумісний із питною системою (гідратором).
- Верхній клапан, що закриває головне відділення, з кишенею на блискавці.
- Плечові лямки, регульовані за висотою, з м'якою пінополіуретановою підкладкою, обшиті сітчастою тканиною.
- Над лямками рюкзака розташована ручка для перенесення, за допомогою якої його можна легко переставити.
- D-подібні кільця для кріплення невеликого спорядження.
- Нагрудна стяжка зі свистком на фастексі, регульована за висотою та шириною.
- М'який регульований поясний ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 44 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 64 см |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | бокові кишені |
| Обсяг | 44 л |
| Вид | рюкзак |
| Глибина | 22 см |
| Спинка | м'яка |
| Артикул | 929613 |
| Підлога | жіночий, чоловічий |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Застібки та замки | засувка, блискавка |
| Фіксація | грудна стяжка, поясна стяжка |
| Сфера застосування | тактичний |
| Додаткові кріплення | для захисного спорядження |
| Тип вентиляції спини | вентиляція спини |
| Відділення | для питної системи |
| Діагональ ноутбука | до 17" |
| Мoдель | Forces Loader Rucksack 44L Olive |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴





