Характеристики:
- Бренд: Snower
- Тип: ледянка
- Макс. навантаження (кг): 80
- Колір: малиновий
- Матеріал: пластик HDPE, стійкий до низьких температур
- Розміри (Д*Ш*В): Ø 53,8х10 см
- Вага: 0,58 кг
- Гарантія: 1 рік
- Розміри упаковки (Д*Ш*В): 55*55*12 см
- Країна-виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Упаковка: п/е плівка
- Зимові санки-диск для швидкісного спуску.
- Розраховані для катання дорослих і дітей.
- Підвищена стійкість до низьких температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snower |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ледянка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Маса | 0.58 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір коробки (Д*Ш*В), див. | 55*55*12 см |
| Упаковка | п/е плівка |
| Гарантія | 1 рік |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Матеріал санок | Пластикові |
| Тип санок | Санки-ледянка |
| Діаметр(см) | 53.8 |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴



