Монокль Bushnell втішить вас чудовою якістю лінз і корпусу.
Добре підійде для походів, полювання, риболовлі. Відчутливі відчутливими лінзами. Корпус виготовлений з пластмаси і прорізаний для зручного хабу.
У комплекті поставляється нейлоновий чохол для зручного транспортування і ремінець для бінокля.
Бінокль — незамінний помічник мисливця, риба та туриста. Завдяки якісній оптиці можна вистежити звіра, визначити активність рибного місця, перевірити місцевість на наявність змін.
Бінокль Bushnell 16х52 має діаметр лінз 35 мм, Збільшує у 20 разів, поле зору: 100м x 1000м (ширина видимого поля x до об’ єкта).
Прорізані корпуси захищають оптику від вологи та ударів. В руках не ковзає.
Характерики:
- Габаритні розміри: 150 х 55 мм
- Діаметр об’ єктів: 35 мм
- кутове поле зору: 7,2 градуса
- Лінійне поле зору: (на відстані 1000 м) - 100 м
- Прорізання пластику
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bushnell |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокль |
| Призначення | Тактичний |
| Мінімальна кратність | 16 х |
| Максимальна кратність | 16 х |
| Діаметр об'єктиву | 52 мм |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 0.25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




