Чашка складана силіконова Collapsible 5332 виготовлена з харчового термостійкого силікону.
Жорсткий пластиковий обідок гарантує зручність утримання чашки, не дозволить обпалити пальці у разі, якщо напій занадто гарячий, а також запобігатиме її переливанню та здавлюванню.
Кришка щільно закриває чашку, забезпечуючи герметичність і тривалий час утримуючи температуру напою. Силіконова склянка зручно складається, при цьому висота у складеному вигляді складає всього 6 см, її можна навіть покласти до кишені.
Комплектація:
- Склянка
*Колір та відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Об`єм | 350 мл |
| Висота | 140 мм |
| Кришка | Є |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 350 мл |
| Тип | чашка складана |
| Розмір | 87х87х140 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Розмір в розкладеному вигляді | 58х87 мм |
| Тип посуду | Кухоль |
| Ручка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴

