Термос ARDESTO Gemini Gourmet виготовлений із пластику бежевого кольору. Об'єм становить 2000 мл. У комплекті 2 чашки.
Скляна колба добре утримує тепло, не поглинає сторонніх запахів і не вступає в реакцію з продуктами.
Термос оснащений щільно прилеглою кришкою з різьбленням, виключаючи можливість протікання та зберігаючи температуру гарячого та холодного напою 24 години.
Догляд за посудом нескладний, проте мити в посудомийній машині не можна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 2 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 394 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 2 л |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 39.4x13.5 см |
| Артикул | AR2620BLG |
| Гарантія, місія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Збереження холоду | 24 час |
| Збереження тепла | 24 час |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | Gemini Gourmet 2000 мл Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴










